Right

Right

Right

Right

Right

Right

Right

Right

Right

Right

DRZWI ALUMINIOWE
Aluprof MB-45


MB-45 jest nowoczesnym systemem aluminiowym, służącym do wykonywania elementów architektonicznej zabudowy wewnętrznej i zewnętrznej nie wymagających izolacji termicznej , np. różnych typów ścianek działowych, okien, drzwi, w tym drzwi przesuwanych ręcznie i automatycznie, drzwi wahadłowych, wiatrołapów, witryn, boksów kasowych, gablot, konstrukcji przestrzennych.
Aluprof MB-59S


System MB-59S służy do wykonywania elementów zabudowy zewnętrznej wymagających izolacji termicznej i akustycznej, np. różnych typów okien, drzwi, wiatrołapów, witryn, itd. Głębokość konstrukcyjna kształtowników okien wynosi w nim: 50 mm dla ościeżnic i 59 mm dla skrzydeł. Powierzchnie zewnętrzne tych kształtowników leżą na jednej płaszczyźnie. Głębokość konstrukcyjna kształtowników drzwi zarówno dla ościeżnic jak i skrzydeł wynosi 50 mm. Efekt skrzydeł zlicowanych z ościeżnicą uzyskany jest dzięki temu tak od strony wewnętrznej, jak i od zewnętrznej.
Aluprof MB-60


System MB-60 charakteryzuje się niską wartością współczynnika przenikania ciepła dzięki zastosowaniu przekładek termicznych i uszczelek. Profile tego systemu spełniają wymagania termiczne dla grupy materiałowej 2.1 w przypadku okien i 2.2 w przypadku drzwi wg DIN 4108. W systemie zastosowano profilowane przekładki termiczne w kształcie omegi o szerokości 24 mm (okna) i 14 mm (drzwi) z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym. Kształt przekładek zwieksza sztywność profili w stosunku do przekładek płaskich oraz ułatwia odwodnienie kształtowników zapewniąjac tym samym właściwą izolacje termiczną w każdych warunkach atmosferycznych. Próg wykonany z HPVC oraz uszczelki z EPDM gwarantują dobrą izolację termiczną skrzydeł drzwi oraz szczelność na przenikanie wody i powietrza.
Aluprof MB-70


Profile systemu mają budowę trójkomorową. Głebokość konstrukcyjna kształtowników okna wynosi: 70 mm (ościeżnica), 79 mm (skrzydło), a drzwi odpowiednio: 70 mm i 70 mm. Takie przyjęte głebokości kształtowników skrzydła i oscieżnicy dają efekt jednej płaszczyzny od strony zewnętrznej po zamknięciu - w przypadku okna i efekt zlicowanych powierzchni skrzydeł i oscieżnicy - w przypadku drzwi. Kształt profili pozwala uzyskać smukłe i wytrzymałe konstrukcje okien i drzwi.
Aluprof MB-SR50


System profili fasadowych MB-SR50 przeznaczony jest do konstruowania i wykonywania lekkich ścian osłonowych - płaskich, typu zawieszanego i wypełniającego oraz dachów, świetlików i innych konstrukcji. Kształt słupów i rygli, pozwala budować estetyczne fasady z widocznymi wąskimi liniami podziału, zapewniając jednocześnie trwałość i wytrzymałość konstrukcji. Dodatkowo profile posiadają zaokrąglone zewnętrzne naroża dające tzw. efekt soft-line. Odmianą estetyczną fasady MB-SR50 jest tzw. pozioma i pionowa linia, gdzie podkreślone są podziały - poziome lub pionowe.
Pochwyty do drzwi aluminiowych
Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa "DS" Daniel Szeremiota
Valid XHTML Valid CSS